magito@magito.pl"/>

Opinie

/ O nas

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Bardzo miłe Panie, pomocne w każdej sprawie. Nawet w tym trudnym czasie kiedy jest ciężko cokolwiek załatwić Panie z ProBetreuung stają na głowie żeby wszystko było dobrze. Jeśli pracujecie w opiece osób starszych to ta firma naprawę jest godna polecenia!

Celina
08.12.2022

Pracowałam w firmie prawie 2 lata. Naprawdę polecam. Są bardzo solidnaą firma. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to jeśli są jakieś nie jasności to Panie z księgowości bardzo miło wyjaśniają o co chodzi. Miałam sytuację gdzie psychika mi padła i nie było problemu - Koordynatorki zareagował szybko i pozytywnie.

Agata
05.03.2022

Pracuję w tej firmie od roku i nie mam żadnych problemów ani z pracownikami ani z panią koordynatorką w Niemczech. Wszyscy są mili i pomocni w razie potrzeby. Telefony zawsze są odbierane, ewentualnie oddzwonią. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas. Z czystym sumieniem polecam firmę proBetreuung każdemu kto chce uczciwie pracować.

Halina Robakowska
30.07.2021

Z pełną odpowiedzialnością za słowa - firma Probetreuung jest godna polecenia. Tak samo dla opiekunek(ów) jak i potencjalnych podopiecznych. Zarówno prawa jak i obowiązki kooperujących są tutaj respektowane, co nie jest bez znaczenia. Żaden sygnał nie pozostaje bez echa. Tak trzymać! Odpowiedzialność, zaangażowanie i kompetencja, to cechy jednej z koordynatorek - Pani Grażyny. Słowa uznania dla takiej postawy. Tak buduje się zaufanie i sukcesy. Serdecznie pozdrawiam cały zespół.

Edmund Karuc
11.10.2019

Witam w tym jakże świątecznym nastroju :) Chciałam podziękować Firmie Probetrung za prace, mila atmosferę, pamięć i kontakt. Nie znam drugiej takiej firmy, w której by się tak interesowano pracownikiem i z która wszystko można załatwić, płaca bardzo dobra, składki, ubezpieczenie. moje koleżanki dołączają się do moich pozdrowień, bo tez pracują w firmie, i tak trzymać!!

Mariola
05.06.2020