magito@magito.pl"/>

Nasz Zespół

/ O nas

Rekrutacja

Konsultanci tworzący dział Rekrutacji proBetreuung to zespół profesjonalistów, z którymi Opiekunki i Opiekunowie nawiązują pierwszy kontakt. To właśnie oni udzielają wszelkich informacji dotyczących warunków pracy i zatrudnienia oraz przedstawiają kolejne etapy rekrutacji przed podjęciem współpracy i wyjazdem do Niemiec. Pracowników Działu Rekrutacji można spotkać w całej Polsce. Są oni obecni na licznych spotkaniach rekrutacyjno-informacyjnych, targach pracy oraz podczas mobilnych rekrutacji.

Szkolenia

proBetreuung organizuje kursy języka niemieckiego oraz szkolenia zawodowe w zakresie „Opiekun osób starszych”. Kursy organizowane są w odpowiedzi na potrzebę podnoszenia kwalifikacji Opiekunek i Opiekunów. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat.

Administracja

Istotnym aspektem jest terminowa wypłata, która stanowi komfort pracy Opiekunek i Opiekunów. Czuwa nad tym dział Administarcji proBetreuung. Dba on również o to, aby należne kwoty oraz udzielone premie zostały poprawnie rozliczone i wszelkie formalności związane ze współpracą z proBetreuung zostały dopełnione. Odpowiada również za prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

Transport

Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pracowników, dlatego dział Transportu proBetreuung dba o komfort i bezpieczeństwo podróży każdego Opiekuna i Opiekunki. Wszelkie informacje o tym kiedy i skąd odbędzie się podróż są udzielane bezpośrednio Opiekunom. Podróż czasem wiąże się ze stresem dlatego robimy wszystko aby tego stresu było jak najmniej.

 

Marketing

Wyobrażenie o firmie oraz odczucia z nią związane są bardzo istotne. Dlatego dział ten pracuje nad wizerunkiem firmy, promowaniem jej oraz budowaniem dobrych relacji między firmą, a Opiekunami. Jesteśmy świadomi tego, że podjęcie decyzji o pracy za granicą bywa trudne, dlatego staramy się aby można było o nas usłyszeć i zapoznać się z naszą firmą po to żeby współpraca z nami była przyjemna.